اخبار اقتصادی

۳ گزینه ریاست شورای مرکزی نظام مهندسی ساختمان انتخاب شدند

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم چهارماه پس از اعلام اسامی اعضای هشتمین دوره انتخابات شورای مرکزی نظام مهندسی ساختمان، عصر دیروز با حضور وزیر راه و شهرسازی علاوه بر معرفی اعضای تغییر یافته، سه گزینه برای ریاست این شورا نیز انتخاب شدند.

 بر این اساس احمد خرم، عباس وثیق نیا و بهمن مومنی مقدم به عنوان سه گزینه از بین ۲۵ عضو شورای مرکزی دوره هستم سازمان‌های نظام مهندسی ساختمان کشور برای معرفی به رئیس‌جمهور جهت تصدی پست ریاست شورای مرکزی انتخاب شدند.

به طور معمول وزیر راه و شهرسازی از بین سه گزینه یک نفر را برای ریاست شورا به رئیس‌جمهوری معرفی کرده و رئیس جمهور حکم شخص مورد نظر را برای یک دوره سه ساله امضا می‌کند.

به گزارش تسنیم، با توجه به اتفاقات ماه‌های اخیر و حواشی معاونت مسکن و ساختمان با برخی  اعضای سازمان نظام مهندسی استان تهران، به نظر می‌رسد احمد خرم گزینه نهایی محمد اسلامی برای پست ریاست بر شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان باشد.

۲۶ دیماه سال ۹۵ فرج‌الله رجبی با معرفی وزیر مستعفی راه و شهرسازی و با حکم رئیس‌جمهوری  برای سه سال به‌عنوان رئیس شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان منصوب شده بود.

انتهای پیام/

www.tehranstar.com