اخبار اقتصادی

وعده اتمام طرح ملی مسکن تهرانسر در شهریور ۱۴۰۱

به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری تسنیم، خلیل محبت‌خواه با اشاره به بازدید پروژه طرح ملی مسکن تهرانسر، اظهار کرد: با فعال و سه نوبتی شدن شیفت کاری و همچنین با توجه به توان بالای سازندگان و انبوه‌سازان طرف قرارداد با این اداره کل، زمان بندی اجرای پروژه از ۳۶  ماه به ۲۷ ماه کاهش خواهش یافت.  

وی افزود: نقشه‌های تهرانسر به تایید سازمان آتش نشانی رسیده و عملیات خاکبرداری بلوک‌ها ظرف دو هفته آینده تمام خواهد شد تا آماده شروع مرحله  بعدی یعنی آرماتور بندی و فونداسیون شود.

وی با بیان این‌که اگر قرار است بهره‌وری در زمان بالا برود، لازم است شیفت شبانه با قدرت پیگیری شود، تصریح کرد: لازم است بازهم از همه انبوه‌سازان، فعالان صنعتی در حوزه مسکن، صاحبان نوآوری‌ها و فناوری‌های نوین در حوزه مسکن چه اشخاص حقیقی و حقوقی برای همکاری داشته باشیم.

مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران بیان کرد: لازم است فعالان دعوت شده در حوزه مسکن برای مذاکرات اولیه به حوزه اقدام ملی اداره کل راه و شهرسازی استان تهران مراجعه کرده تا به این شکل با افزایش بهره‌وری در وقت و زمان در این طرح، شرایط را برای افزایش ساخت مسکن فراهم کنیم.

محبت‌خواه ادامه داد: به این شکل این اتفاق باعث متعادل شدن قیمت، جهش تولید مطابق با فرمایش مقام معظم رهبری و افزایش اشتغال جوانان این مرز و بوم خواهد شد.

انتهای پیام/

www.tehranstar.com