اخبار اقتصادی

نتایج قرعه کشی فروش یک ساله سایپا را ببینید

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، نتایج قرعه کشی فروش یک ساله محصولات سایپا از اینجا قابل دریافت است.

مراسم قرعه کشی طرح پیش فروش یک ساله محصولات سایپا صبح امروز برگزار شد. در طرح پیش‌فروش یکساله محصولات سایپا، در مجموع بیش از ۲۶۴ هزار نفر ثبت نام کرده‌اند که براساس آن، واجدین شرایط در سامانه قرعه‌کشی برای ۴۰ هزار دستگاه محصولات این خودروسازی قرار گرفته‌اند که منتخبان در مراسم قرعه‌کشی امروز مشخص شدند.

براساس آمار  59 هزار ۵۵۲ هزار نفر برای خودرو شاهین با ظرفیت ۱۰ هزار دستگاه، ٧٩ هزار و۵۷ نفر برای ساینا اس با ظرفیت ۸۰۰۰ دستگاه، ٢٨ هزار و سه نفر برای کوییک اس با ظرفیت ۵۰۰۰ دستگاه، ۲۶ هزار و ۶۱۴ نفر برای کوییک دنده‌ای با ظرفیت ۵۵۰۰ دستگاه، ۱۷ هزار و ۲۹۴ نفر برای کوییک‌آر با ظرفیت ۶۷۰۰ دستگاه، ۱۳ هزار و ۷۹ برای وانت‌های ۱۵۱ سایپا و زامیاد با ظرفیت ۲۰۰۰ دستگاه ثبت‌نام کرده‌اند.   14 هزار و ۳۹۶ نفر برای زامیاد دوگانه‌سوز، ۲۹۲۴ نفر برای زامیاد تک‌سوز و ۲۲۷۵ نفر برای زامیاد دیزل ثبت‌نام کرده‌ بودند.

البته ظرفیت ۲۰ درصدی هم برای رزرو در نظر گرفته شده است به نحوی که ۴۸ هزار نفر به صورت اصلی و فرعی در قرعه‌کشی امروز سایپا انتخاب شدند. مشتریان منتخب از فردا(دوشنبه ۲۶ خردادماه) به مدت ۷۲ ساعت مهلت واریز وجه به صورت‌ علی‌الحساب خواهند داشت.

انتهای پیام/

www.tehranstar.com