اخبار اقتصادی

معاون ایران خودرو: اختلال واریز وجه بانکی بود که یک ساعت پیش رفع شد/تمدید مهلت در صورت نیاز

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم ، اصغر حق پناه در رابطه با اشکالات به وجود آمده برای منتخبان قرعه‌کشی پیش‌فروش یک ساله اخیر ایران خودرو برای واریز وجه، اظهار داشت: تکمیل وجه در پیش فروش‌ها صرفاً به صورت اینترنتی است و مشتریان باید به درگاه های بانکی مراجعه و نسبت به تکمیل وجه محصولات خریداری شده اقدام کنند. اما بروز برخی اختلالات در درگاه بانکی باعث شده تا روند واریز وجه بسیار کند صورت گیرد که همین موضوع مشتریان را برای تکمیل فرآیند خرید خود نگران کرده است.

وی با بیان اینکه هر فرد مشخصات کارت خود را در پروفایل ثبت نامی درج و باید براساس درگاه بانکی نسبت به تکمیل وجه اقدام کند، افزود: بانکها برای تاییدیه واریز وجه با مشکلاتی روبرو بودند که یک ساعت  پیش این مشکل برطرف شده است.

معاون مهندسی سازمان و سیستم‌های ایران‌خودرو با تأکید بر اینکه این شرکت تا ساعات دیگر پیامکی به مشتریان خود ارسال و به آنها اعلام می‌کند که اختلال در تکمیل وجه برطرف شده است، گفت: در حال حاضر هشت هزار و ۵۰۰ نفر نسبت به تکمیل وجه خود از مجموعه ۴۵ هزار نفر برنده قرعه کشی اقدام کرده اند. البته اگر تا چهارشنبه ببینیم روند تکمیل وجه به صورت کامل انجام نشده، به طور حتم زمان واریز وجه را تمدید خواهیم کرد.

وی اختلال در تکمیل وجه را از جانب درگاه های بانکی دانست و افزود: اگر مشتریان پروفایل خود را کامل و درست تکمیل کرده باشند مشکلی برای ثبت نام نخواهند داشت.

به گزارش تسنیم،  منتخبان قرعه کشی یک ساله محصولات ایران خودرو باید از کارت بانکی که قبلاً در سامانه امتا، تعلق آن به ایشان احراز شده است، برای واریز وجه استفاده کنند در غیر این صورت استفاده از کارت بانکی سایر اشخاص امکان پذیر نیست.

 انتهای پیام/

www.tehranstar.com