اخبار اقتصادی

آغاز مجدد فعالیت‌های عمرانی مصلای تهران از ۲ فروردین ۹۹

به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری تسنیم، محمدجعفر علیزاده یادآور شد: سازمان مجری تاکنون بیمارستان ۲۳۵تختخوابى شفا در سقز کرمانشاه، بیمارستان  232 تختخوابی تالش گیلان، بیمارستان ۲۳۷ تختی بروجن در چهارمحال و بختیاری و بیمارستان ۲۲۰ تختی بهشهر در استان مازندران را به بیماران کرونایی اختصاص داده است.

وی ادامه داد: بیمارستان ۱۴۳ تختخوابی لنگرود نیز از جمله بیمارستان‌هایی است که برای بیماران کرونایی در حال تجهیز است تا در صورت نیاز به این دسته از بیماران، اختصاص یابد.

وی همچنین درباره مصلای تهران،‌گفت:‌ این پروژه از ۲ فروردین فعالیت مجدد خود را با تدابیر فاصله‌گذاری اجتماعی و کاهش نیروها و تامین سلامت و ایمنی پرسنل آغاز کرد.

مدیرعامل سازمان مجری ساختمان‌ها و تاسیسات عمومی و دولتی گفت: پروژه مصلا هم‌اکنون تحت تدابیر و دستورالعمل‌های خاص، فعال است و قطعا بعد از عبور از مرحله کرونا و تحت تصمیماتی که در سطح ملی ستاد ملی مبارزه با کرونا اتخاذ می‌شود، فعالیت‌ها گسترش یافته و عقب‌ماندگی‌ها جبران خواهد شد. 

علیزاده یادآور شد: ساخت ایوان به‌عنوان یکی از قسمت‌های ویژه مصلا کاملا فعال است. ساخت سایر قسمت ها از جمله رواق شرقی و رواق غربی و صحن نیز توسط بنیاد مستضفعان در حال انجام است.

انتهای پیام/

www.tehranstar.com