اخبار اقتصادی

هواشناسی ایران ۹۹/۱/۱۹| تداوم بارندگی‌ها در اکثر مناطق کشور تا شنبه آینده

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، بر اساس تحلیل آخرین نقشه‌های همدیدی و آینده‌نگری سازمان هواشناسی امروز در نیمه شمالی کشور،‌استان‌های خوزستان،‌چهارمحال و بختیاری و کهگیلویه و بویراحمد بارش باران،‌رعدوبرق،‌وزش باد شدید موقتی،‌ در نقاط مستعد بارش تگرگ و در ارتفاعات نواری شمالی کشور و ارتفاعات زاگرس مرکزی بارش برف پیش بینی شده است.

این وضعیت فردا چهارشنبه در اکثر مناطق کشور به جز هرمزگان و نیمه جنوبی سیستان و بلوچستان و روز پنجشنبه در مناطق غربی،‌ سواحل شمالی،‌استان‌های واقع در دامنه‌های جنوبی البرز مرکزی،‌برخی مناطق استان‌های واقع در شمال غرب،‌جنوب غرب، جنوب، مرکز و شرق کشور پیش‌بینی می‌شود.

بر اساس اعلام سازمان هواشناسی به دلیل نفوذ توده هوای سرد امروز تا پنجشنبه دمای هوا در استان‌های واقع در نوار شمالی کشور ۶ تا ۱۲ درجه سرد می‌شود.

روز‌های جمعه و شنبه هفته آینده نیز به جز استان‌های هرمزگان،جنوب فارس،‌ جنوب کرمان و نیمه جنوبی سیستان و بلوچستان در سایر مناطق کشور بارش باران تداوم خواهد داشت.

به گزارش تسنیم، آسمان تهران امروز ابری با بارش باران،فردا نیمه ابری در برخی ساعات رگبار باران، پنجشنبه نیمه ابری تا ابری و بارش باران گاهی رگبار و رعدوبرق، جمعه ابری در برخی ساعات بارش باران و شنبه هفته آینده نیز ابری در برخی ساعات بارش باران، گاهی رعدوبرق پیش بینی شده است. همچنین برای پایتخت کاهش دما تا ۱۲ درجه پیش‌بینی می‌شود.

انتهای پیام/

www.tehranstar.com