اخبار اقتصادی

قیمت ارز| قیمت دلار، قیمت یورو، قیمت درهم و قیمت پوند امروز۹۸/۰۴/۲۲

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، قیمت خرید و فروش انواع ارز امروز نسبت به روز کاری قبل، کاهش یافته است به‌نحوی که قیمت دلار در صرافی‌های بانکی و آزاد با کاهش محسوسی مورد معامله قرار می‌گیرد.

قیمت دلار در صرافی‌های بانکی برای فروش به مردم با کاهش ۵۰ تومانی نسبت به روز کاری قبل ۱۲ هزار و ۷۰۰ تومان و قیمت دلار برای خرید از مردم ۱۲ هزار و ۶۰۰ تومان تعیین شده است.

این درحالی است که قیمت دلار در صرافی‌های آزاد برای فروش به مردم با کاهش نسبت به دیروز ۱۲ هزار و ۷۰۰ تومان تعیین شده است.

قیمت یورو نیز در صرافی‌های بانکی نسبت به آخرین روز کاری قبل، کاهش یافت و برای فروش به مردم با قیمت ۱۴ هزار و ۶۰۰ تومان ارزش‌گذاری شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۴ هزار و ۵۰۰ تومان است.

قیمت درهم امارات نیز امروز در بازار آزاد، ۳۵۲۹ تومان ارزش‌گذاری شده و مورد معامله قرار می‌گیرد؛ فعالان بازار ارز معتقدند نوسانات قیمتی درهم عامل بسیار مهمی برای قیمت دلار است.

گفتنی است، امروز بانک‌های عامل قیمت دلار را ۱۲هزار و ۳۳۳ تومان و ۹ ریال، قیمت یورو را ۱۳ هزار و ۹۰۶ تومان و ۵  ریال و قیمت پوند انگلیس را ۱۵هزار و ۵۲۴ تومان و ۴ ریال  برای خرید از مردم اعلام کرده‌اند.

همچنین، شعب منتخب فروشنده ارز مسافرتی در نظام بانکی فروش ارز مسافرتی را طبق روال روزهای قبل، بعد از ساعت ۱۱ آغاز کرده و به مسافران یورو را با قیمت ۱۴ هزار و ۶۰۵ تومان و ۷ ریال می‌فروشند که با احتساب کارمزد ۷ در هزار به رقمی حدود ۱۴  هزار و ۶۵۰ تومان می‌رسد. قیمت ارز مسافرتی نسبت به روز کاری قبل کاهش یافته است.

نوع ارز

قیمت

قیمت دلار صرافی بانکی

۱۲ هزار و ۷۰۰  تومان

قیمت دلار در بازار آزاد

۱۲ هزار و ۷۰۰ تومان

قیمت یورو

۱۴ هزار و ۶۰۰ تومان

قیمت درهم امارات

۳ هزار و ۵۲۹ تومان

قیمت پوند

۱۶ هزار و ۲۸۷ تومان

قیمت ارز مسافرتی

۱۴ هزار و ۶۰۵ تومان

قیمت خرید دلار در بانک‌ها

۱۲ هزار و ۳۳۳ تومان

قیمت خرید یورو در بانک‌ها

۱۳ هزار و ۹۰۶ تومان

قیمت خرید پوند در بانک‌ها

۱۵ هزار و ۵۲۴ تومان

انتهای پیام/

www.tehranstar.com