اخبار اقتصادی

دستور فتاح برای بررسی پروژه های اجرا شده بنیاد مستضعفان

سیدپرویز فتاح در گفت وگو با خبرنگار  اقتصادی خبرگزاری تسنیم در خصوص اجرای برخی پروژه های عمرانی توسط شرکت های زیرمجموعه بنیاد مستضعفان اظهار کرد: پروژه های اجرا شده توسط بنیاد مستضعفان حتما بررسی و نظارت می شود.

وی ادامه داد: بنیاد مستضعفان به تمام موارد رسیدگی می کند، ضمن این که ما ابزارهای نظارتی و بازرسی در کشور داریم.

اوایل ماه جاری رئیس بنیاد مستضعفان با اعلام این‌که برای ساخت منطقه ۳ آزادراه تهران-شمال توافقی با دولت نداریم به تسنیم گفته بود: انرژی بنیاد صرف ساخت منطقه ۲ آزادراه می‌شود.

فتاح در پاسخ به این پرسش که در نشست خبری اعلام کردید بنیاد مستضعفان پروژه جدیدی را آغاز نمی‌کند اما قرار است قطعه ۲ و ۳ آزادراه تهران-شمال توسط بنیاد ساخته شود، اظهار کرد: ساخت قطعه ۲ این آزادراه شروع می‌شود و همه توان روی این منطقه متمرکز می‌کنیم.

وی ادامه داد: فعلاً در منطقه ۳ با دولت توافقی نداریم، آقای نوبخت -رئیس سازمان برنامه‌وبودجه- این را گفته است. بهتر است -در شرایط کنونی- انرژی بنیاد صرف ساخت منطقه ۲ آزادراه شود.

رئیس بنیاد مستضعفان در پاسخ به این پرسش که آیا در ساخت منطقه ۲ آزادراه تهران-شمال از قرارگاه خاتم استفاده می‌کنید، افزود: فعلاً خیر. خود بنیاد یک توانمندی در شرکت‌ها دارد ضمن این‌که در ساخت منطقه یک از توان تمام پیمانکاران توانمند کشور استفاده کردیم. تجهیزات و تجربه کافی را در این زمینه‌داریم و فعلاً نیازی احساس نکرده‌ایم و امیدواریم بتوانیم با همین‌ها کار را ادامه دهیم.

انتهای پیام/

www.tehranstar.com