اخبار اقتصادی

تأخیر ۹ ساعته پرواز تهران- استانبول ایران ایر

به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری تسنیم روابط عمومی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما) اعلام کرد  با توجه به تاخیرهای به وجود آمده در پروازهای شماره  718 و ۷۱۹ “هما” در مسیر تهران به استانبول و بالعکس روز ۱۴  بهمن‌ماه سال جاری، ضمن عذرخواهی از مسافران گرامی به اطلاع می‌رساند این دو پرواز با تغییر در ساعت‌های ذیل انجام می‌شود.

 پرواز شماره ۷۱۹ از فرودگاه حضرت امام خمینی(ره) به مقصد فرودگاه استانبول در ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه صورت می‌گیرد و همچنین پرواز شماره ۷۱۸  استانبول به تهران نیز در ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه به وقت محلی، فرودگاه استانبول را به مقصد فرودگاه حضرت امام خمینی(ره) ترک خواهد کرد.

به گزارش تسنیم، پرواز شماره ۷۱۹ هواپیمایی ایران ایر به مقصد استانبول باید ساعت ۷:۲۵ دقیقه صبح امروز انجام می شد که تقریباً با ۹ ساعت تاخیر انجام خواهد شد.

روابط عمومی این شرکت همچنین اعلام کرده دو پرواز اروپایی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران “هما” از مبدأ آمستردام و لندن به مقصد فرودگاه حضرت امام(ره) به دلیل لزوم دریافت سوخت در فرودگاه میانی در منطقه اروپا و شرایط نامساعد جوی این فرودگاه، با تاخیر انجام می‌شود.  

روابط عمومی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران ضمن عذرخواهی از مسافران گرامی پروازهای آمستردام و لندن “هما” به اطلاع میرساند پرواز شماره ۷۲۴ آمستردام به تهران، روز ۱۳ بهمن‌ماه سال جاری، ساعت۱۳ و ۵۸ دقیقه به وقت محلی از فرودگاه آمستردام پرواز نموده و باتوجه به سوخت‌گیری این هواپیما در فرودگاه میانی و نامساعد بودن شرایط جوی این فرودگاه، هواپیما به ناچار در ساعت ۱۶ و ۵ دقیقه به وقت محلی در فرودگاه میلان به زمین نشست.

همچنین پرواز شماره ۷۱۰  “هما” که قرار بود ساعت ۱۶ و ۵۵ دقیقه به وقت محلی تاریخ ۱۳ بهمن‌ماه، لندن را به مقصد فرودگاه حضرت امام(ره) ترک نماید و در فرودگاه میانی سوخت‌گیری داشته باشد، به دلیل شرایط نامساعد جوی این فرودگاه، پرواز از لندن انجام نشده است.

مسافران هر دو پرواز به هتل انتقال داده شده‌اند و با توجه به ادامه شرایط نامساعد جوی در فرودگاه میانی، اقدامات لازم در خصوص انجام سوخت‌گیری و پرواز هر دو هواپیما به مقصد فرودگاه حضرت امام (ره) در حال انجام می‌باشد.

انتهای پیام/

www.tehranstar.com